Elastīgas fasādes flīzes Izoflex

lankstus klinkeris

klinkeris pavizdziai

Kāpēc IZOFLEX flīzes?

Elastingos fasadinės ir sieninės plytelės Izoflex – tai unikali technologija, sėkmingai pakeičianti tradicines klinkerio plyteles. Izoflex plytelės lengvos, plonos ir atsparios. Jos suteikia daug erdvinio komponavimo galimybių, be to, daugiau negu 25 metus jas rankiniu būdu gamina Lenkijos amatininkai.

VIENKĀRŠI LĪMENĪ

klinkerio plyteliu klijavimas

Elastīgs un plāns

plonos plytelės

Plaša krāsu izvēle

plyteliu klijavimas

IZOFLEX PRODUKTI

Ieškote įdomių ir originalių sieninių plytelių, tačiau nenorite, kad dekoratyvinės plytos sumažintų patalpą? Tokioje situacijoje fasadinės plytelės Izoflex yra puikus sprendimas! Plytelių storis tik 4mm, jos puikiai imituoja plytas, o norint išskirtinumo, galima pasirinkti net akmens imitacijos plyteles! Kviečiame susipažinti su mūsų plytelių asortimentu!

Flīžu līme

plyteliu klijai

Flīzes

klinkerio plyteles

GRUNTS

izoflex plyteles gruntas

ĪSTENOTIE PROJEKTI

Fasadinės plytelės Izoflex surado savo pritaikymą įvairiems pastatams Lenkijoje ir užsienyje. Šių pastatų investuotojai mums kėlė įvairiausių fasadų apdailos reikalavimų. Ypač daug reikalavimų būtą išvaizdai. Dalies fasadų plytelės turėjo priminti senas plytas, kitur – griežtai apibrėžtos spalvos klinkerio plyteles. Ten, kur turėjo būti panaudotas fasadinės klinkerio plytelės, bet dėl įvairių priežasčių jis buvo pakeistas Izoflex plytelėmis, efektas viršijo drąsiausius lūkesčius, ir patenkintas investuotojas dabar drąsiai rekomenduoja mūsų produktą kitiems. Kviečiame apžiūrėti įvairiausius panaudojimo būdus, kur dažnai fasadinės plytelės, akmuo, klinkerio plyta ar paprasčiausias klinkeris pakeitė dekoratyvinės  plytelės Izoflex.

MĀJAS INTERJERI

klinkerio plytelės interjeras

INDIVIDUĀLO MĀJU FASĀDES

Izoflex plytelės namo fasadas

FASĀDES ĒKAS

pastato fasadas