F.A.Q. Frequently Asked Questions

Taip, turime TECHNINĮ LIUDIJIMĄ ITB, HIGIENOS ATESTATĄ bei ATSPARUMO UGNIAI KLASIFIKACIJĄ. Visi būtini dokumentai prieinami čia.

Ne, šios plytelės nėra atsparios trinčiai, tad nederėtų vaikščioti jų paviršiumi. Taip pat, horizontaliai išklotos plytelės greičiau išsipurvins.

Geriausiai valomos vandeniu, pvz. aukšto slėgio vandens srove.

Ne, plytelės yra atsparios UV spinduliams, todėl spalva nekinta. Vis dėlto jos gali išsipurvinti, kaip bet kuri kita fasado medžiaga, pvz. nuo lietaus, purvo ir pan. Tada jas galima išplauti aukšto slėgio vandens srove.

Mūsų plytelės tai išbandyta fasadinė medžiaga, o tai reiškia, kad gali būti naudojamos esant žemoms temperatūroms, kaip pvz. akriliniai tinkai. Jeigu prieš plytelių klojimą fasadas buvo tinkamai paruoštas (nebuvo drėgnas ir birus) tai plytelėms nieko nenutiks. Net jeigu pasirodytų, kad po plytelėmis buvo vandens, jo sušalimo atveju dėl savo elastinių savybių, plytelės sutrūktų, tačiau nenukristų, kaip pvz. standžių klinkerio plytelių atveju.

Taip, plytelės vandens nepraleidžia. Pati plytelė sugeria pakankamai vandens bei atitinka fasadinių medžiagų reikalavimus. Klijai, esantys aplink plyteles yra atsparūs vandeniui ir šalčiui. Svarbus montažo elementas — tikslus klijų paskirstymas aplink plyteles, įsitikinant, kad klijai dengtų plytelių kraštus ir neliktų tarpų, per kuriuos gali prasiskverbti vanduo. Jeigu vanduo pateks po plytele, jam žiemą užšalus plytelė sutrūks.

Žinoma, bet tik ten, kur nėra tiesioginio kontakto su ugnimi. Mūsų plytelėmis galima apklijuoti tiek kaminus, tiek ortakius.

Plytelės yra elastingos ir pakankamai atsparios mechaniniams pažeidimams, tačiau nėra nesunaikinamos. Plytelės padarytos iš vienspalvės ir vientisos masės, todėl po viršutinių sluoksnių pažeidimo spalvos nepakeičia.

Kiekvienas klientas, užsakantis plyteles, kartu gauna indą tokios pat spalvos užpildančios masės. Ji skirta užtepti ir užmaskuoti atsiradusius įtrūkimus bei sudūrimų tarpus. Išdžiūvusi masė būna tokios pat spalvos kaip plytelės ir yra nepastebima. Didelių projektų atveju rekomenduojame šį metodą, nes tai sutaupo daugybę laiko.

Lėkštelės parduodami kvadratinių metrų surinkimas supakuoti dėžutėse po 1 m2 ar 5 m2. Lėkštelės jau supjaustyti pagal nustatytus matmenis. Mūsų svetainėje, mes suteikiame informatyvus, kiek vienetų plytelių tinkamą plotį yra pateiktas 1 m2. Daugelis klientų nori skaičiuoti menus, o ne metrų. Mes tada apvalinama iki artimiausio metro „Iki” Klientui nėra pritrūksta plytelių.
Pavyzdžiui. Klientas nori Plokštelės 350 vienetų iš 52 mm pločio. Mes žinome, kad ant m2 gabalas 66 apima tikro pločio plokštelių (čia 52 mm), todėl 350 vienetų / 66 vienetų = 5,3 m2 skaičiavimo. Klientas gaus 6 m2 plytelių.

Jis praktiškai bet vienas, kad yra sausa ir nepažeista. Kai paviršiai, slidūs, gerai matinis ir, jei reikia, gruntuoti Izoflex-Grunt. Plokštės yra gera pavyzdžiui polistireno (anksčiau tinklelį ir klijų), regip, OSB, ir tt