SVORIS

pioro
4kg/1m2 – nėra naudojimo ant aukštų sienų apribojimų, klijuojant ant apšiltinimo sluoksnio nereikia jo papildomai sutvirtinti smeigėmis ar stipresniu tinklu.

Paprastas montavimas

tools
Nereikia naudoti kryžiukų, plytelių pjaustymui naudojamas peilis arba žirklės,  nereikia papildomai impregnuoti, lengvai išlyginamos siūlės.

lankstumas

flex
Plytelės prisitaiko prie tvirtinimo paviršiaus formos, išvengiama atsikišusių kampų, kuriuos pastebime keraminių plytelių atveju. Elastingumas suteikia galimybę apklijuoti nelyginius, kreivus ar apvalius paviršius.

Storis

plonos plytelės
Plytelių storis maždaug 3 mm, todėl jos itin labai lengvos. Naudojant patalpose, neprarandame erdvės.

Visiems paviršiams

floor
Galimybė naudoti tiek viduje, tiek pastatų išorėje, ant mineralinių paviršių (pvz. betonas, cementinis tinkas, cemento-kalkių tinkas ir pan.) bei ant apšiltinimo putų polistirolu arba mineraline vata.

Laidumas garams

steam
Šis Izoflex sistemos privalumas užtikrina, kad vandens garai dėl temperatūrų ir slėgių skirtumo, išeina į išorinę pastato pusę.

Nėra druskų dėmių

wall
Ant apklijuotų paviršių neatsiranda baltos druskos dėmės, kokias galime pamatyti ant keramikinių plytelių ar klinkerinių plytų. Klijai yra dispersiniai ir savo sudėtyje neturi kalkių ar cemento.

Gaminami  jau daugiau kaip 25 metus

flag
Tai Lenkiško kapitalo įmonė. Produktas Lenkijos rinkoje parduodamas nuo 1990-ųjų. Dėl sunkaus darbo, sukauptų žinių bei nuolatinio tikslo siekimo, nedidelę įmonę pavertėme sėkmingai veikiančiu verslu.

3D efektas

3d
Suteikia fasadui estetikos, puikiai imituoja mūrą.

visi ITB tyrimai

fire
Produktai turi visą dokumentaciją, reikalingą prekybai Lenkijoje ir ES, bei papildomus sertifikatus kitoms šalims.

Rankų darbo

hand
Nepaisant daugiau kaip 25 metus vykdomos veiklos, bei įgyvendintų technologinių sprendimų, elastingos fasado plytelės Izoflex ir toliau gaminamos rankomis, todėl jos yra išskirtinės ir nepalyginamos su kitų įmonių siūlomais produktais.

Aukšta sudedamųjų medžiagų kokybė

hq
Pagrindiniai plytelių ir klijų komponentas tai aukštos kokybės kvarcinis smėlis, akrilinės dervos ir patikimi dažikliai.

Atsparumas vandeniui ir šalčiui

Atsparus ilgiems kintančių neigiamų bei teigiamų temperatūrų ciklams. Klijai apsaugo fasadą nuo vandens.

galima dažyti

malowanie4
Norint išgauti išskirtinę spalvą, plyteles galima dažyti akriliniais dažais.

konkurencinga kaina

cena1
Greitas montažas, nereikalaujantis papildomo darbo su siūlėmis, tvirtinimo smeigėmis ir kitų elementų, užtikrina, kad galutinė produkto kaina yra konkurencinga, lyginant su tradicinėmis medžiagomis.

Greitas pristatymas

audii
Izoflex sistemą eksportuojame į daugybę šalių ES bei už jos ribų. Parduodame produktus per platinimo partnerių tinklą bei siunčiame paštu.